Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 14510

Oferta

Projektowanie ogrodów

Aby stworzyć piękny ogród najlepiej jest go zaprojektować unikniemy wówczas błędów. Projekt pozala nam na ustalenie wstępnych kosztów budowy ogrodu, oraz na zaplanowanie kolejności prac. Na początku musimy zebrać szereg informacji dotyczących Państwa działki istotnych od realizacji projektu. Dokonamy pomiarów terenu, sporządzimy dokumentację fotograficzną, zbadamy cechy gleby, sprawdzimy specyfikację techniczna terenu. Przeprowadzimy z Państwem rozmowy dotyczące waszych oczekiwań co do wyglądu i funkcjonalności ogrodu.

Te czynności pozwolą nam na stworzyć ostateczny i niepowtarzalny ogród. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodu rozpoczniemy już na etapie budowy domu nadzorując przyłącza instalacji wodnych i elektrycznych. Następnym etapem jest niwelacja i kształtowanie terenu pod rabaty , skalniaki czy oczka wodne. Zajmiemy się budową wszelkich nawierzchni, schodów i architektury ogrodowej z wybranych na etapie projektu materiałów. Po uprzednim wyrównaniu terenu, odchwaszczeniu terenu i nawiezieniu odpowiedniej ilości i jakości ziemi stworzymy piękne rabaty i trawniki. Każdy profesjonalny i zdrowy ogród powinien posiadać system automatycznego nawadniania, założoną siatkę przeciw kretom, praktyczne i efektowne oświetlenie.

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę w budowie ogrodu. Dołożymy wszelkich starań popartych długoletnim doświadczeniem i kreatywnością, by wasz ogród cieszył przez wiele lat. Na wykonane przez nas prace zapewniamy gwarancję.

Pielęgnowanie ogrodów

Każdy ogród potrzebuje pielęgnacji!!!

Nasza Firma zapewnia całoroczną opiekę i pielęgnację ogrodów. Zaczynając od najważniejszych wiosennych zabiegów takich jak nawożenie nawozami, przycinka, areacja. Po przez ochronę roślin przed chorobami i szkodnikami, a kończywszy na pracach porządkowych i konserwacyjnych.

Jeśli chcemy mieć ładny ogród trzeba o niego dbać!!!.

Należy go obserwować i pielęgnować, wówczas możemy się cieszyć jego pięknem przez wiele lat.

Nawadnianie ogrodów

Automatyczne nawadnianie w ogrodzie daje gwarancję stałego, równomiernego i regularnego podlewania. Jest to wygoda, oszczędność czasu i wody (nawet o 50%).

Proponujemy Państwu zaprojektowanie, montaż i serwis w pełni automatycznego systemu nawadniania ogrodu firmy RAIN BIRD, HUNTER, TORO. Koszt systemu zależy od infrastruktury działki i rodzaju źródła wody.

Automatyczne nawodnienie to inwestycja na lata, która się zwraca nie tylko w postaci czasu i pieniędzy, ale także w postaci efektu pięknego ogrodu i trawnika.

Mycie nawierzchni

Przywróć swojej kostce dawny wygląd! Myjemy, impregnujemy kostkę brukową, granitową, płyty chodnikowe i inne powierzchnie na ścieżkach, parkingach, podjazdach, tarasach.

Usuniemy plamy olejowe, ślady po oponach, grzyby, porosty, glony i mchy. Wszystkie zabrudzenia usuwamy za pomocą detergentów i metodą ciśnieniową. Impregnacja po umyciu przywróci dawny kolor powierzchni i ochroni ją przez kolejne lata przed ponownym zabrudzeniem.